JUMAR

Україна

Алмазна різка канатною пилкою

Останні розробки в області алмазних технологій дозволили застосувати канатну алмазну різку не тільки для розпилювання великих масивів природного каменю в кар'єрах, але і застосувати її на будівельних об'єктах для розрізання габаритних конструкцій з бетону, залізобетону і цегли.

Різання великогабаритних конструкцій здійснюється за допомогою алмазного каната. Цей метод дозволяє розрізати предмети з неоднорідною структурою або неправильною формою. Характеристики канатної пилки дозволяють працювати з будь якими розмірами.

Застосування канатної різання найбільше підходить для видалення великої частини сильно армованого бетону: пірси, причали, колони та секції мостів, а також для різання бетону у важко доступних місцях. Різка алмазним канатом може бути використана для демонтажних і розпилювальних робіт під водою. Цей метод різання бетону передбачає багато переваг включаючи відсутність пилу, вібрації і обмежує переривання сусідніх операцій на об'єкті, тим самим значною мірою усуває можливі простої.