JUMAR

Україна

Алмазне буріння або свердління отворів

Алмазне буріння або сверління отворів – технологія, яка використовується будівельниками під час прокладання інженерних комунікацій при спорудженні будинку, реконструкції, переплануванні приміщень тощо. Для прикладу, сверління отворів під вентиляцію, буріння отворів для систем кондиціонування, або прокладання каналізаційних труб.

Свердління отворів виконується алмазними лезами, завдяки електричним та гідравлічним буровим установкам можна свердлити отвори діаметром від ∅10 мм до ∅1200 мм з будь-якою глибиною. Свердління робиться вологим (усунення пилу). Максимальна глибина свердління (товщина конструкційного бар'єру) не визначена і може сягати до 10 м. Алмазне буріння здійснюється із  використанням води, для охолодження та усунення відходів з свердловини. При необхідності ми збираємо воду та утворені відходи а допомогою промислових пилососів з високою силою всмоктування.

Технологія алмазного буріння надає можливість якісно і швидко свердлити отвори у будь-якому матеріалі будинку: шлакоблок, цегла, штучний камінь, бетон, армований бетон. Завдяки твердості алмазних кристалів ріжучих кромок просвердлити отвір просто і швидко. Перевагою цієї технології є безударна обробка матеріалу та відсутність вібрацій. Під час роботи установки алмазного буріння відсутній пил у приміщенні, не з’являються тріщини у матеріалі, а отвір буде рівним і гладким. Жодної подальшої обробки готового отвору здійснювати не потрібно. Пробурити отвір глибиною від одного до п’яти сантиметрів можна всього лише за хвилину!

Алмазне буріння широко застосовують під час таких робіт: штроблення бетону під електричну проводку, сверління отворів під труби водопостачання, стояків опалення, а також газопроводів, свердління фундаментів будівель для здійснення під’єднань до магістралей загальних інженерних мереж, буріння отворів для встановлення системи вентиляції та кондиціонування, свердління перекриттів під установку автоматичних систем пожежопопередження та пожежогасіння, підключення Інтернету, щоб підключити засоби масової комунікації, під час демонтажу стін і перекриттів, прорізування ніш для меблів, сейфів, акваріумів та іншого обладнання.