JUMAR

Україна

Фрезерування та шліфування бетону

Машинне фрезерування бетону застосовується для усунення завищень та нерівностей монолітних плит, фундаментів, підлог; зняття старих полімерних покриттів, або покриттів, покладених з порушенням технічних вимог; підготовки підстави до укладання нового підлогового покриття.

Як правило, механічне фрезерування передбачає зняття тонкого шару бетону, який коливається в межах 3-5 міліметрів. Важливо пам'ятати, що фрезерування абсолютно неприпустимо при використанні в верхніх шарах бетонної підлоги арматури, оскільки вона може пошкодити крутний вал на фрезі. Якщо в шарі все ж таки присутня арматура, її необхідно видалити, а вже після цього проводити фрезерування поверхні.

Під час фрезерування утворюється велика кількість пилу, яку відсмоктують спеціальними пилососами.

Ми використовуємо лише професійну техніку, яка дозволяє працювати в будь яких приміщеннях і досягнути поставлених задач.

Шліфування бетонної підлоги, дозволяє вирівняти поверхню бетонної підлоги і зробити її придатною для подальшого нанесення на поверхню різних захисних і декоративних покриттів. Крім того, шліфований бетон - це ідеальна основа для таких покриттів, як кахельна плитка, ламінат або паркет.

Завдяки правильному вибору обладнання та аксесуарів, а також витягу пилу пилососом, ми гарантуємо нашим клієнтам найвищу якість та швидкість обслуговування.