JUMAR

Україна

Про нас

 

P.P.H.U. JUMAR s.c. Technika Diamentowa Jerzy Tworek Jan Listwan надає послуги в області алмазних технологій на найвищому рівні, відповідно до останніх стандартів Європи. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб наші послуги були надані швидко та за доступними цінами. Ми мобільні і готові виконати будь-яке, навіть найважче завдання, працюємо 24 години на добу.

У нас є досвід роботи в галузі алмазної технології з 1998 року, хоча історія JUMAR сягає початку 90-х років. Наш найбільший капітал - це професійні знання працівників та інноваційний машинний парк, який ми постійно розвиваємо. 

У нас є сучасне обладнання відомих фірм, призначене для різання і свердління залізобетону, точного руйнування, фрезерування та шліфування, відновлення підлоги і видалення покриттів. Наші потужні машини мають параметри, які дозволяють вирізати або свердлити будь яку товщину, діаметр і глибину залізобетону. Без будь-яких труднощів ми розрізаємо і просвердлюємо стіни та стелі великогабаритних будівель, енергетичних або промислових споруд.

Наші працівники мають багаторічний досвід, а також усі необхідні тренінги та сертифікати. 

Ми надаємо наші послуги не лише в Україні, а й за її межами. Маємо представцитва у Західній Європі.